Orientální typy masáží se beze sporu řadí mezi oblibené díky specifickým masážním technikám. Mýdlové masáže jsou evropskou obdobou Nuru masáže. Namísto Nuru gelu se ale používá mýdlová pěna, která zaručí zcela nezapomenutelný zážitek.

V případě mýdlové masáže se podstata skrývá v příjemném klouzavém pohybu krásné nahé masérky po vašem těle.

Před začátkem mýdlové masáže si užijete společnou sprchu s krásnou mladou dámou. Následně se přesunete do masérské místnosti, kde vás masérka položí a dopřeje vám klasickou relaxační masáž. Masáž rozehřeje vaše tělo, které tak postupně uvolní svalstvo a připraví se na onen intenzivní zážitek, který bude následovat.

Poté masérka za pomocí rozehřáté žínky nanese na vaše tělo hustou pěnu. V další části bude největší pozornost věnovat vašim dolním končetinám a bude masírovat celým svým tělem metodou „tělo na tělo“. Žínka příjemně prokrví každý kousek vašeho těla a navodí Vám pocit naprosté spokojenosti.

Pokud jí doteky vrátíte, tak určitě bude jedině ráda. Masáž bude zakončena slastným vyvrcholením vašeho penisu a zabalením do nahřátě osušky.

Mýdlové masáže jsou díky vonnému speciálnímu mýdlu velice příjemné. Mýdla nebudou na Vaší pokožce po umytí nijak cítit. Obnoví vaše tělesné smysly a zároveň rozehřeje Vaše tělo tak, že budete toužit, aby mýdlové masáže nikdy neskončily.

Určitě nebudete litovat, pokud mýdlové masáže vyzkoušíte!