Nuru masáže mají původ  v Japonsku, kde je masáž považována za starý erotický rituál.

Význam slova v překladu: nuru= kluzký, nuru masáž = kluzká masáž.

Nuru masáže – jsou o smyslnosti a chvílích prožitků. To je síla potěšení, kterou vytváří nahá těla. Síla proměněná ve spalující vášeň a  Nuru gel jako klouzavý prostředek vašeho uspokojení.

Samotné naplnění významu nuru masáže se děje prostřednictvím gelu, který masérka nanese na tělo své, stejně jako na tělo zákazníka. Otevírají se tak cesty k posílení prožitků s Nuru masáží spojených. Vše umožňuje pohyb „těla na tělo“, nejen kluzký, ale i vysoce emotivní. Přirozeně dochází ke zvyšování prokrvení a tlaku v těle i na těch nejintimnějších partiích, to vše za použití přírodního prostředku s pečlivým výběrem inkrediencí vynikající kvality.

Nuru gel v sobě skrývá jemnost a skvělou konzistenci s velmi dlouhou účinností, díky čemuž zažijete nevšední prožitky potěšení a intenzivní rozkoše. Jedná se o gel, který  je zcela bez zápachů a vzhledem k přírodnímu složení je i dobře snášen na kůži.

Gel se pomalu vmasírovává do pokožky, po nuru masáži jej lze jednoduše opláchnout z těla. Masírovat lze prsty, dlaněmi, chodidly, prsy, zadečkem a také dalšími částmi těla. Naše masérky vás eroticky vzruší a poskytnou vám nezapomenutelné okamžiky z nuru masáže.

Správnou atmosférou po teplé sprše nebo koupeli, je dotvoření celkového romantického a erotického zážitku pomocí vonné svíčky, relaxační hudby a tlumeného osvětlení.

Navštivte nás a užijte si nuru masáže. Prožitky záleží jen na projevech fantazie.

Experimentujte a zkoušejte otevírat vrátka dosud nepoznaná!